אופניים מיוחדים לתינוקות

את היתרונות הרבים של רכיבה על האופניים, כולם ודאי מכירים, את העובדה שהיא טומנת בחובה פעילות גופנית התורמת רבות לגוף. את ההיבט הפונקציונאלי של הרכיבה – אופניים יכולים לסייע לנו להגיע ממקום למקום בצורה יותר מהירה וקלה מאשר הליכה. את ההנאה הרבה הטמונה ברכיבה ואת העובדה כי אופניים יכולים להוות כלי לגיבוש משפחתי או זוגי. כך שכאשר יש כל כך הרבה יתרונות, לא פלא שאנשים רבים מחזיקים בבית שלהם לפחות זוג אופניים אחד עבור כל אחד מבני המשפחה.
אחד הקהלים שהכי נהנה מהשימוש באופניים הוא קהל הילדים, קשה למצוא אדם מבוגר שאין לו זיכרונות וסיפורים על התקופה שהיה ילד ורכב על אופניים. כחלק מכך, הורים רבים הרוצים להעניק לילדיהם את החוויות האלו כבר בגילאים צעירים הולכים ורוכשים עבורם אופניים לתינוקות.

טרנדים שונים בעולם האופניים

אופניים משמשים אותנו כבר שנים ארוכות, אך דווקא בשנים האחרונות טרנד הרכיבה התפתח משמעותית וסוגים חדשים של אופניים כמו אופניים חשמליים או אופניים מתקפלים צצו להם כפטריות אחרי הגשם והביאו איתם שינוי הן בפונקציונאליות של הכלי הזה והן בנוחות שבהחזקתו. לצד הטרנדים בעולם האופניים למבוגרים גם התחום של אופניים לתינוקות התפתח לבלי היכר וכיום שוק האופניים המיועד לגילאים הללו כפי שאפשר ללמוד באתר דאדא תינוקות www.mbaby.co.il שמציע מגוון רחב של דגמים, צבעים ועיצובים של אופנים לתינוקות, שהבחירה מתוכם יכולה להיות לא פשוטה.
אבל לפני שאתם בתור הורים מסתנוורים מהצבעים והדגמים המדליקים שחלקם מתהדרים בעיצובים מיוחדים של כל הדמויות האהובות על קטנטנים. חשוב קודם כל לבדוק את מידת הבטיחות של אופניים לתינוקות ואת התאמתם המלאה עבור התינוק הקטן שלכם תוך התחשבות בגילו ובקצב ההתפתחות שלו. כדאי לקחת את התינוק אתכם לחנות ולבדוק שהאופניים אותם אתם מעוניינים לרכוש אכן מתאימות לו בפועל ונוחות עבורו.

קונים בחכמה

כאשר אתם קונים אופניים עבור עצמכם, תשימו בדרך כלל דגשים על הפונקציונאליות, העיצוב, האיכות וכמובן גם המחיר. כמובן, שתוכלו למצוא את עצמכם מתפתים בסופו של דבר לדגם קצת יותר משוכלל או להוצאה קצת יותר גדולה משתכננתם, אבל ברוב המקרים תדעו פחות או יותר מה  אתם מחפשים ואם תכננתם לקנות אופניים חשמליות, כנראה שזה מה שתקנו בסופו של דבר. אותו הדבר צריך להיות גם כשזה נוגע ברכישת אופניים לתינוקות עבור הילדים שלכם. אתם צריכים לשים את הדגשים על הפרמטרים החשובים, לבדוק מה מומלץ ומה בטוח לרכיבה של ילדים בגיל הזה ובסופו של דבר לבחור אופניים אשר יענו על מה שתכננתם.

בחירת אופניים לתינוקות

אחרי שבחרתם אופניים לתינוקות והקטנצ'יק שלכם כבר התחיל להתרגל לחוויית הרכיבה, תוכלו להתחיל וליהנות מהחוויה המשפחתית של טיולי אופניים. רכיבה משפחתית משותפת על אופניים יכולה להוות חוויה מהנה ומלכדת עבור כל בני המשפחה באשר הם. כל שצריך, זה מזג אוויר נעים, כמה בקבוקי מים, בגדים מתאימים, קסדות ואמצעי בטיחות אחרים ואתם מוכנים ליציאה לטיול חוויתי שכזה.
אז נכון, שיש סיכוי שהילד הגדול שלכם יהיה קצת חסר סבלנות לקצב בו הילד הקטן שלכם רוכב. אבל, אם אתם רוכבים במקום בטוח ואתם שני הורים, אז תוכלו מדי פעם להתפצל ובעוד אחד ההורים נוסע קצת יותר מהר עם הילד הגדול, ההורה השני יישאר עם הקטנצ'יק המדווש לאיטו על אותם אופניים לתינוקות וידאג לשלומו.
במידה ולאחד ההורים אין מסיבה כלשהי אופניים, קיימת אפשרות לבדוק אופציה של השכרת אופניים בין אם לצורך אותם טיולי אופניים משפחתיים ובין אם השכרת אופניים לכל סיבה אחרת.

.

כתיבת תגובה