אופניים עם מנוע חשמלי – כיצד זה עובד?

אופניים עם מנוע חשמלי או בשמם השני אופניים על חשמל הם אופניים חשמליים שנועדו בעיקר לאנשים שלא רוצים לעבוד קשה בדיווש על פדלים בנסיעה ממקום למקום.

האופניים החשמליים מעניקים איכות חיים לרוב האנשים הרוכשים אותם בכך שהם מספקים להם יכולת תנועה נוחה ומהירה יותר בתוך העיר ומחוצה לה.

איך בנויים אופניים חשמליים

אופניים חשמליים הם אופניים בעלי מנוע וסוללה חשמליים שהמנוע תלוי בסלולה ויחדיו הם מניעים את האופניים. המנוע יכול להיות מחובר בחלק הקדמי האחורי או האמצעי של האופנים והמנוע וגם הסוללה משווקים ללקוח בגדלים ונפחים שונים.

סוללת האופניים

סוללת האופניים החשמליים היא סוללה משתנה בגדלים שונים של 24 וואט, 36 וואט ו 48 וואט וגודל הסוללה קובע את המרחק והזמן בו תוכלו להשתמש באופניים החשמליים. אופניים חשמליות איכותיות יכולים להחזיק זמן נסיעה של עד 8 שעות.

לאחר שהסוללה תגמר יצטרך הרוכב להתחיל לפדל באופניים משל היו אופניים רגילות ולכן חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע המומחים שלנו ברכישת אופניים על מנת להתאים את האופניים החשמליים לצרכים שלכם ולמרחקים אותם תצטרכו לעבור.

אופניים עם מנוע חשמלי

המנוע החשמלי הוא הכוח העיקרי באופניים המספק את התזוזה של האופניים והוא זה שמחליף את החשמל לאנרגיית תנועה.

המנוע משווק בגדלים של בין 200 וואט ל 100 תלוי בגודל האופניים ובמחירי אופניים חשמליים המוצעים ללקוח ובאלה שתבחרו, מחובר לסוללה בגדלים שציינו שהם גדלי ה 24 וואט, 36 וואט ו48 וואט ואליהם מחוברים גם גלגלים מיוחדים עם בולמי זעזועים ומגוון התקנות שיפורים ושלדות מיוחדות המתוקנות אצל המותגים המובילים הנמצאים בחנות שלנו.

כיצד פועל מנוע של אופניים על ידי מנוע חשמלי?

מנוע חשמלי של אופניים חשמליות נע על ידי כוח חשמלי המגיע מבקר המנוע המשדר אליו את מיקום הרוטור וחלקים נוספים המותקנים בתוך המנוע.

עוד חלק המותקן במנוע הוא מנוע מברשות המורכב מסלילים ומתכת שיוצרים שדות מגנטים ומגוון סיבובים המייצרים תנועה.

האם המנוע עושה רעש?

ממש לא. המנועים שקטים ותנועת הסיבובים שקטה בניגוד למנועים של כלי רכב אחוריים ולכן חווית הרכיבה הינה נעימה ואיכותית. בנוסף חשוב לבדוק כי האופניים שתבחרו הם אופניים בעלי מנועים עם תו תקן אירופאי  TUV וניתן למצוא אופניים עם מנוע חשמלי מסוג זה במגוון הדגמים שלנו.

יתרונות מנוע חשמלי

אחד היתרונות של מנוע חשמלי מלבד זאת שהוא מנוע שקט הוא שהוא מנוע שאינו מזהם את הסביבה וכיום יותר ויותר אנשים שמים את הדגש על איכות הסביבה ולכן ברכישת אופניים עם מנוע חשמלי אנו בעצם נפתרים משימוש בכלי תחבורה המזהמים את הסביבה ונרתמים למלחמה על כדור הארץ וסביבה טובה ונקייה יותר.

היכן ניתן למצוא אופניים חשמליים עם מנועי חשמלי טוב?

אצלנו באתר תוכלו למצאו מגוון דגמים של אופניים חשמליים עם נפחים שונים של מנועים חשמליים חזקים ביניהם דגמי איביזה סאמר, איבזה סטפס, דארק מונסטר, סיטי פרמיו, ועוד מגוון דגמים כולם מתאימים לנסיעות עירוניות ולהם מנועים חזקים שייקחו אתכם לנסיעות ארוכות במישורים, בעליות ובבטיחות גם בירידות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *