חנות אופניים חשמליות בתל אביב

תל אביב היא אחת הערים היותר ידידותיות לאופניים חשמליות: ב-2012 החליטה העירייה להשקיע לא פחות מ-150 מיליון ש"ח על-מנת להוציא לפועל תוכנית חומש שאפתנית שבמסגרתה תרושת העיר בשבילי אופניים שיאפשרו דיווש נוח ונעים מכמעט כל נקודה אל כמעט כל נקודה – ובסה"כ תוביל התוכנית לכך שבסיומה, בשנת 2017, יהיו בעיר שבילי אופניים באורך כולל של כ-150 ק"מ.

גם אופיה המישורי של העיר הופך את תל אביב לאידיאלית לדיווש, ולמעשה עוד לפני שאופניים חשמליות הפכו לטרנד לוהט החזיקו תל אביבים רבים בזוג אופניים. עפ"י סקר משנת 2010 לקרוב ל-40% מהתל אביבים היה זוג אופניים, ומאז שיעור המתניידים על כלי הרכב הדו גלגלי הכיפי והיעיל רק הלך ועלה.

באופן טבעי הפיכתם של האופניים החשמליים לחוקיות – תחילה בפברואר 2010, ולאחר מכן שוב בספטמבר 2014 (לאחר שתוקפן של התקנות המקוריות פג ב-2011) – הוביל להתעניינות רבה במוצר רב יתרונות זה בקרב תושבי תל אביב, ולא רק התעניינות אלא גם קנייה בהיקף נרחב. בהתאם צצו שלל חנויות המתמחות במכירת אופניים חשמליות בתל אביב וכן במתן שירות לבעלי אופניים אלה.

חנות אופניים חשמליות – לא למכירה בלבד

חנות אופניים חשמליות בתל אביב היא המקום המתאים לא רק למי שרוצה לרכוש אופניים בעלות מנוע (אמנם צנוע, עד 250 וואט בלבד, אולם בהחלט אפקטיבי) אלא גם למי שרוצה לשכור זוג שכזה.

כדאי לדעת כי גם להשכרת אופניים חשמליות יש קהל יעד נרחב למדי, ובפרט 4 קבוצות:

1. אנשים המגיעים לתל אביב מערים רחוקות יחסית (למשל ירושלים או חיפה) ורוצים להתנייד בעיר הדינמית ביותר בארץ באמצעות אופניים חשמליות וכך לא להיתקע בפקקים.

2. התיירים הרבים שמבקרים בתל אביב, ורוצים להתנייד בה בקלות ובנוחות.

3. מי שמתלבט אם לקנות אופניים חשמליות ובטרם יתחייב לרכישה רוצה להתרשם ישירות מחווית הרכיבה על אופניים כאלה.

4. מי שכבר יש באמתחתו אופניים עם מנוע ומודע היטב ליתרונות המשמעותיים של כלי רכב זה – ורוצה לצאת לטיול עם בן/בת זוג או חבר/ה קרוב/ה ועל כן זקוק לעוד זוג אופניים חשמליות.

האם כדאי לקנות אופניים חדשות או משומשות?

במקרים רבים תמצאו בחנות אופניים חשמליות בתל אביב לצד זוגות אופניים שטרם נעשה בהם שימוש גם אופניים חשמליות יד שנייה.

באופן טבעי אופניים חשמליים חדשים טובים יותר מאלה המשומשים, אבל האופציה השנייה היא זולה יותר – ואם אתם מגיעים לחנות אמינה ומהימנה, של אנשי מקצוע שמכבדים את עצמם, מן הסתם תקבלו תמורה מלאה לכספכם ובפרט אופניים שהשלדה, הבלמים והמערכות החשובות תקינים ויספקו את מבוקשם למשך זמן רב.

תיקונים וייעוץ מקצועי

המלצה נוספת היא להעדיף חנויות אופניים חשמליות שמציעות גם שירות תיקונים וייעוץ מקצועי – כך שתדעו בוודאות כי אתם בידיים טובות גם לאחר הרכישה וכי יש מי שילווה אתכם בדרך הכיפית שצפויה לכם כשתתניידו עם אופניים חשמליות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *