טיולי אופניים פופולאריים בגליל העליון

הרוח נושבת בפנים, הנוף חולף במהירות, הרבה ירוק, פריחה, הרים, גאיות, עוף דורס בשמים מתכונן לצלילה במהירות מטורפת על עכבר או נחש מזדמנים, אוויר צלול… והרבה שקט ומרחבים פתוחים. רגע חולף, אחד מתוך אלפי רגעים חד פעמיים. כך נראים טיולי אופניים בצפון. עוצמתו של הטבע חובקת אותך מכל הכיוונים. ובתוך כל זה אתה כובש עוד פסגה, דוהר אל עוד וואדי, עוצר מול הנוף. אין כמו להכיר את הארץ על אופניים, ובסוף היום לחזור ולהתפנק באחד מאלפי מקומות האירוח המפנקים בצפון.

בשנים האחרונות הופכת רכיבת אופניים ליותר ויותר פופולארית ומקצועית כאחד. אין פלא. הרכיבה הינה ספורט מאתגר ובריא, והיציאה לשטח עושה לכולנו רק טוב. כל רוכב, בין אם הוא מתחיל, מתקדם או מקצועי, מוצא בנקל מסלולי רכיבה מתאימים לרמתו ולאופי הטיול המבוקש. ויש כאלה שבכלל עושים את כל זה על אופניים חשמליים. אופניים כאלה מאפשרים לרוכב להחליט בכל רגע כמה הוא מפעיל את המנוע וכמה הוא מפעיל את הרגלים, כמה הוא נח וכמה הוא מתאמץ ושורף קלוריות ושומן. ואפשר כמובן גם לשלב את הרגלים והמנוע לפעולה משותפת.

אופניים חשמליים – להגיע מבלי להזיע

אופניים עם מנוע חשמלי הם רעיון פשוט וגאוני. הם ניידים ועבירים ביותר. רבים מהדגמים ניתן לקפל ולהכניס לתא המטען של כל רכב, כמו גם להתנייד איתם באוטובוס או ברכבת. בקיצור – זהו כלי אולטימטיבי, המאפשר את כל אפשרויות הבחירה. אפשר למשל לעלות איתם על רכבת בבאר שבע, לרדת בעכו או בנהריה, להסתובב בעיר או על שפת הים, לעלות איתם על אוטובוס לקריית שמונה ולחרוש איתם את המסלולים לאורך נחלי הדן או החצבאני, או כל מסלול אחר. קיימים כמעט אינסוף מסלולים של טיולי אופניים בצפון ומתוכם תוכלו תמיד לבחור אחד המשלב את דרגות הקושי והאורך הרצויות לכם.

יכולת זו, לשלב את יתרונותיה של התחבורה הציבורית יחד עם כלי רכב פרטי המסוגל להגיע לכל מקום – היא יתרון מדהים ששמור רק למי שברשותו אופניים חשמליים. אין שום כלי רכב ממונע אחר המאפשר זאת. כיום ניתן גם להפוך כל אופניים רגילים לחשמליים, על ידי התקנת מגוון ערכות המולבשות על המנגנון הקיים של האופניים שלכם, והכוללות מנוע ומצבר.

הגידול המהיר במספר הרוכבים ובכמות הציוד הנדרשת בשוק, הביא לפתיחתן של חנויות רבות לאופניים בארצנו הקטנטונת, שללא ספק הפכה למעצמה בתחום. אולם כמובן שלא כל החנויות מקצועיות באותה מידה. אם החלטתם לקנות זוג אופניים רגילים או חשמליים, חשוב לקנות בחנות מקצועית ואמינה, כזו שתספק לכם שירות לאורך שנים.

טיולי אופניים בצפון

למעשה, הטרנד של טיולי אופניים בצפון הופך לאופציה מועדפת של חופשה בשנים האחרונות. זוגות רבים בוחרים לבלות כך את חופשתם, וכמוהם גם משפחות עם ילדים וקבוצות מאורגנות מגוונות. ניתן כמובן להביא את האופניים שלכם, או לשכור זוג אופניים, רגיל או חשמלי. האופציה של השכרה מאפשרת לכם לבחור מבין סוגי אופניים שונים, מאופניים רגילים בתכלית ועד טנדם (לרכיבה בשניים), אופני פעלולים ועוד. כמובן שבהשכרה של כל זוג תקבלו גם קסדה וכן סיוע בבחירת המסלול המתאים ביותר, מבין אלפי המסלולים באזור.

חשוב לציין כי הבחירה לעשות זאת עם אופניים חשמליים מאפשרת לרוכבים בדרגות שונות מאוד של כושר ומסוגלות, להתנייד ולפעול יחדיו כקבוצה, כשכל אחד מהם מתאמץ ומזיע במידה המתאימה לו.

נוסף על כך, לאחרונה אנו עדים לכך שגם אנשים המכירים את הארץ דרך הרגליים, בהליכה, מגיעים לחוות את הנופים המוכרים על אופניים. מובן שכך ניתן לגמוע מסלולים ארוכים הרבה יותר ולהספיק באותו יום הרבה יותר מפינות החמד והאטרקציות של הגליל והגולן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *